Kan inte nå servern
 
156 föremål
Vägglampa, 1950-60-tal.
2 tim 5m
Vägglampa, 1950-60-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
5d 4 tim
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
7 500 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
6d 1 tim
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
2 951 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, 1930-tal.
3d 22 tim
Bordslampa, 1930-tal.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Bordslampor, ett par, Bergboms.
3d
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.