Kan inte nå servern
 
11 föremål
Erik Wørts, sideboard, "Ulvö", IKEA, 1960-tal.
4d
Erik Wørts, sideboard, "Ulvö", IKEA, 1960-tal.
Aktuellt bud
4 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.