316 föremål
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
12 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
12 tim 34m
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Richard Hutten, taklampa, "Dandelion", Moooi.
13 tim
1 110 SEK
Utropspris
6 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
2d 11 tim
3 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
3d 12 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
3d 12 tim
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
3d 12 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
3d 13 tim
Soffa, R.O.O.M.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
3d 14 tim
15 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Burberry, filt.
3d 15 tim
Burberry, filt.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK