291 föremål
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
3 tim 43m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, samtida.
4 tim 50m
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
5 tim 8m
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
5 tim 20m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
7 tim 6m
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
7 tim 10m
Soffbord, ett par, Minotti.
3 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, ett par, "Bellagio", Minotti, 2000-tal.
7 tim 20m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
7 tim 30m
Skåp 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
1d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
1d 4 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
1d 4 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Soffa, Jio Möbler.
1d 4 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
1d 4 tim
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
1d 4 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
1d 6 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
1d 7 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
2d 3 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
2d 4 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
2d 4 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
2d 4 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
2 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK