291 föremål
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
19 tim 9m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, samtida.
20 tim 17m
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
20 tim 35m
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
20 tim 47m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
22 tim 33m
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
22 tim 37m
Soffbord, ett par, Minotti.
3 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
22 tim 57m
Skåp 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
1d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
1d 19 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
1d 19 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
1d 19 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Soffa, Jio Möbler.
1d 20 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
1d 20 tim
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
1d 20 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
1d 22 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
1d 22 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
2d 19 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
2d 19 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
2d 19 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
2d 20 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK