61 föremål
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
21 tim 3m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
1d 23 tim
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
1d 23 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
1d 23 tim
Skåp 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
2d 23 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
2d 23 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
5d 23 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK