Kan inte nå servern
 
30 föremål
Nils Landberg, vinkylare, glas, Orrefors, 1950-tal.
1d
Nils Landberg, vinkylare, glas, Orrefors, 1950-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erik Wørts, sideboard, "Ulvö", IKEA, 1960-tal.
1d
Erik Wørts, sideboard, "Ulvö", IKEA, 1960-tal.
Aktuellt bud
4 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fredrik Fider matta rölakan ca 205x137 cm.
5d
Fredrik Fider matta rölakan ca 205x137 cm.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.