1848 föremål
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
1m 49s
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gustav Rudberg, Sydländskt landskap.
3m 49s
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, 4 st, Skandinavien, 1950/60-tal.
5m 49s
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Toilettebord, Swedish Modern, 1950-tal.
9m 49s
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Peter Köhler, "Tråna (Yearn)".
11m 49s
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Kirman, Sydöstra Iran, ca 392 300.
15m 49s
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ljuskrona, empirestil, tidigt 1900-tal.
17m 49s
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kubbstol, 1900-talets mitt.
19m 49s
Kubbstol, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Michael Lundberg, "Lars Adaktusson".
21m 49s
2 570 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Molly Smith, "Untitled (Mend)".
23m 49s
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gunilla Mann, "Uppsala Lärdomens Stad".
29m 49s
3 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1800-tal.
33m 49s
Bord, 1800-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, samtida.
35m 49s
Pall, samtida.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Björn Trägårdh, Fiskhandlaren.
37m 49s
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Marocko, ca 240 x 210 cm.
39m 49s
4 800 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fröseke, spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
41m 49s
5 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
49m 49s
Skänk, 1800-tal.
2 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, 1900-talets mitt.
51m 49s
Skåp, 1900-talets mitt.
2 801 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, 1900-talets mitt.
57m 49s
Skåp, 1900-talets mitt.
2 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, 3 st,  1960-tal.
59m 49s
Skåp, 3 st, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, omkring år 1800.
1 tim 5m
Bord, omkring år 1800.
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
1 tim 7m
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, tidigt 1900-tal.
1 tim 11m
Skåp, tidigt 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Kelim, ca 398 x 302 cm.
1 tim 13m
4 105 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Byrå, 1800-talets senare del.
1 tim 19m
Byrå, 1800-talets senare del.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Helén Svensson, Diptyk "O från mitten och ut".
1 tim 21m
2 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Harald Lindberg, Skärgårdsklippor i skymning.
1 tim 25m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1960-tal.
1 tim 29m
Taklampa, 1960-tal.
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Oskar Bergman, Skärgårdsmotiv från Saltsjöbaden.
1 tim 31m
18 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matthew Hilton, soffa "Oscar", SCP.
1 tim 33m
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Sekretär, 1960-tal.
1 tim 35m
Sekretär, 1960-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eero Hiironen, Droppar.
1 tim 37m
Eero Hiironen, Droppar.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Ulla Rantanen, Komposition.
1 tim 47m
Ulla Rantanen, Komposition.
160 EUR
Utropspris
300 EUR
Sidobord, 1800-talets mitt.
1 tim 49m
Sidobord, 1800-talets mitt.
480 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, slipsar, 4 st.
1 tim 51m
Hermès, slipsar, 4 st.
155 EUR
Utropspris
250 EUR
Mari Sunna, "Excluded".
1 tim 55m
Mari Sunna, "Excluded".
300 EUR
Utropspris
500 EUR
Ismo Hölttö, "Skibotn, Norge 1967".
1 tim 59m
1 010 EUR
Utropspris
700 EUR
Hermès, slipsar, 4 st.
2 tim 5m
Hermès, slipsar, 4 st.
153 EUR
Utropspris
250 EUR
Aino Aalto, tallrikar, 10 st, 1930-tal.
2 tim 7m
80 EUR
Utropspris
300 EUR
Erkki Koponen, Landskap.
2 tim 9m
Erkki Koponen, Landskap.
110 EUR
Utropspris
300 EUR
Ismo Hölttö, "Lieksa 1967".
2 tim 23m
Ismo Hölttö, "Lieksa 1967".
250 EUR
Utropspris
400 EUR
Ring, 14K guld med en oval turmalin.
2 tim 25m
400 EUR
Utropspris
950 EUR
Eero Nelimarkka, Vinterflod.
2 tim 31m
Eero Nelimarkka, Vinterflod.
380 EUR
Utropspris
800 EUR
Erling Ärlingsson, "Rud".
2 tim 37m
Erling Ärlingsson, "Rud".
7 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Urgon Réka, "Inner World".
2 tim 39m
Urgon Réka, "Inner World".
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Axel Olson, "Fågelflykt".
2 tim 41m
Axel Olson, "Fågelflykt".
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord, ett par, teak, 1950/60-tal.
2 tim 43m
7 199 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca 326 x 233 cm.
2 tim 45m
2 900 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Kelim, ca 293 x 199 cm.
2 tim 47m
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå 1900-talets första.
2 tim 51m
Byrå 1900-talets första.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
2 tim 53m
Fåtöljer ett par 1940-tal.
6 300 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Tod's väska.
2 tim 57m
Tod's väska.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj 1970-tal.
3 tim 1m
Fåtölj 1970-tal.
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Läkarskåp 1900-talets första hälft.
3 tim 3m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Keshan figural old/semiantik ca 220x135 cm.
3 tim 9m
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK