Diverse

17 föremål
Champagnekylare Brasilien nysilver 1900-talets mitt.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Handskformar 9 st Frankrike omrking 2000.
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Paraplyställ 1900-talets första hälft gjutjärn.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Staffli, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dörr Indien 18/1900-tal.
450 SEK
Utropspris
4 000 SEK
RING 18K guld med briljanter ca 0,40 ct totalt.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Joan Blaeu, karta, kolorerat kopparstick ca 1635.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK