Konst

Föremål i fokus

338 föremål
JOHN RUSSELL, efter pastell.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
ELLIOTT ERWITT, fotografi signerat a tergo.
308 SEK
Utropspris
10 000 SEK
UNO VALLMAN, olja på duk, signerad Uno Vallman.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OLLE SVANLUND, olja på duk, signerad och daterad -48.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HUGO BERKE, olja på pannå.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
RUNE HAGBERG, akvarell, signerad.
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
WILHELM BEHM, Olja på duk, signerad och daterad 1905.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GUNNAR LÖBERG, olja på duk signerad.
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
JACQUES PAJAK, olja på duk, signerad.
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Elli Hemberg, olja på duk, monogramsignerad.
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ARNO BREKER, litografi signerad.
869 SEK
Utropspris
2 500 SEK
AXEL LIND, olja på duk, signerad Axel Lind.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ULF WAHLBERG, färglitografi, 1979, signerad 145/250.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK