Samlarföremål

Föremål i fokus

24 föremål
Erté, "Alcazar de Paris".
10m 5s
Erté, "Alcazar de Paris".
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Curt Peters, "Gröna Lunds Tivoli".
20m 5s
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Affärsskylt 1900-talets mitt.
1 tim 6m
Affärsskylt 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dokument signerat av Bernadotte.
2d 1 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tubkikare, England, 1800-tal.
3d 1 tim
Tubkikare, England, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Muminfigurer, 3 st, Atelier Fauni, Finland, 1950/60-tal.
5d
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Isaac Grünewald, "Pommac".
5d 22 tim
Isaac Grünewald, "Pommac".
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK