Samlarföremål

Föremål i fokus

27 föremål
Tubkikare, England, 1800-tal.
4d 8 tim
Tubkikare, England, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Affärsskylt 1900-talets mitt.
1d 7 tim
Affärsskylt 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Curt Peters, "Gröna Lunds Tivoli".
1d 6 tim
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Erté, "Alcazar de Paris".
1d 6 tim
Erté, "Alcazar de Paris".
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dokument signerat av Bernadotte.
3d 7 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kassaapparat, omkring år 1900.
6 tim 14m
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1038. Vas, guld. Kina/Centralasien 1100-1300-tal.
Utropspris
300 000 - 500 000 SEK
Budhistorik
680 000

ditt bud
660 000

ditt bud
640 000

ditt bud
620 000

ditt bud
600 000

ditt bud
580 000

ditt bud
560 000

ditt bud
550 000

ditt bud
50 000

ditt bud
520 000

ditt bud
500 000

ditt bud
480 000

ditt bud
460 000

ditt bud
440 000

ditt bud
420 000

ditt bud
400 000

ditt bud
390 000

ditt bud
380 000

ditt bud
370 000

ditt bud
360 000

ditt bud
350 000

ditt bud
340 000

ditt bud
330 000

ditt bud
320 000

ditt bud
310 000

ditt bud
300 000

ditt bud
290 000

ditt bud
280 000

ditt bud
270 000

ditt bud
Aktuellt bud:
680 000 SEK