1161 föremål
Speldosa, 1800-talets senare del.
5d 5 tim
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer med bord Danmark 1960-tal.
5d 5 tim
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Okänd konstnär 1800-tal , Kroginteriör.
5d 5 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jordi Arkö, "Frida Kalos nattvandring" 4 st.
5d 5 tim
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Nylund, ytterfoder 7 st., Rörstrand.
5d 5 tim
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, rölakan, signerad SH, ca 240x169 cm.
5d 5 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar ett par, rokoko 1700-talets mitt.
5d 5 tim
2 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel 1900-tal.
5d 4 tim
Spegel 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Nattlåda daterad 1689.
5d 3 tim
Nattlåda daterad 1689.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eric Pettersson Kreitz fat tenn Stockholm 1791.
5d 3 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, funkis, 1930-tal.
5d 3 tim
Taklampa, funkis, 1930-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Rudolf Hellwag, Visby.
5d 3 tim
Rudolf Hellwag, Visby.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Zorn,"Byst".
5d 3 tim
Anders Zorn,"Byst".
8 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Paavo Sarelli, Kustlandskap.
5d 3 tim
Paavo Sarelli, Kustlandskap.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Philip von Schantz, "Bär".
5d 3 tim
Philip von Schantz, "Bär".
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Kelim, ca 590 x 407 cm.
5d 3 tim
350 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Harri Koskinen, "Igman Chair", Zanat.
5d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Anders Zorn, "Lavards Anders".
5d 3 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljuskrona, 1800-tal.
5d 3 tim
Ljuskrona, 1800-tal.
6 100 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Herman Hägg, Nordergravar, Visby.
5d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ferdinand Fagerlin, Ansikte, skiss.
5d 3 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Piedestal, jugend, tidigt 1900-tal.
5d 3 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, venetiansk stil, 1900-talets mitt.
5d 3 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, kelim, ca 301 x 202 cm.
5d 3 tim
600 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Takkrona, 1990-tal.
5d 3 tim
Takkrona, 1990-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK