1141 föremål
Båtmodell, 2000-tal.
6d
Båtmodell, 2000-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
6d
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Okänd konstnär, Läsande man.
6d
Okänd konstnär, Läsande man.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
6d
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Olof Ahlberg, Mor och barn.
6d 19 tim
Olof Ahlberg, Mor och barn.
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Malin Abrahamsson, "The New".
6d 19 tim
Malin Abrahamsson, "The New".
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
6d 20 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
6d 21 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven Lidberg, Torghandel.
6d 21 tim
Sven Lidberg, Torghandel.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
6d 21 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Olof Arén, "Blomsteräng".
6d 21 tim
Olof Arén, "Blomsteräng".
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
6d 21 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven Lidberg, Flanörer.
6d 22 tim
Sven Lidberg, Flanörer.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK