Kan inte nå servern
 
1170 föremål
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
6d
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
6d
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Skedar, 12 st, silver, ”Wasa”, GAB, 1946-1957.
6d
Skedar, 12 st, silver, ”Wasa”, GAB, 1946-1957.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
6d
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Hermès, scarf, "Frontaux et Cocardes".
6d
Hermès, scarf, "Frontaux et Cocardes".
Aktuellt bud
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
6d
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
6d
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Porträtt av en man.
6d
Porträtt av en man.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
6d
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Certina, Blue Ribbon, armbandsur, 35 mm.
6d
Certina, Blue Ribbon, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
6d 1 tim
Max Mikael Book, "Timex".
Aktuellt bud
2 750 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hermès, scarf, "Eperon d'Or".
6d 1 tim
Hermès, scarf, "Eperon d'Or".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
6d 1 tim
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
6d 2 tim
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Fartygsporträtt.
6d 2 tim
Fartygsporträtt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ola Billgren, stilleben.
6d 2 tim
Ola Billgren, stilleben.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
6d 2 tim
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
6d 2 tim
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Brickor ett par Firma Svenskt Tenn.
6d 3 tim
Brickor ett par Firma Svenskt Tenn.
Aktuellt bud
333 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord sent 1900-tal.
6d 3 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Eva Löfdahl, utan titel.
6d 3 tim
Eva Löfdahl, utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
He Junyi, "Skull No. 3".
6d 3 tim
He Junyi, "Skull No. 3".
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HW Sörensen Fullriggare till havs.
6d 3 tim
HW Sörensen Fullriggare till havs.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Swedish Modern, Orrefors, 1940-tal.
6d 3 tim
Taklampa, Swedish Modern, Orrefors, 1940-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
6d 3 tim
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Båtmodell, 2000-tal.
6d 3 tim
Båtmodell, 2000-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
6d 3 tim
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.