Kan inte nå servern
 
1228 föremål
Olof Ahlberg, Mor och barn.
6d 22 tim
Olof Ahlberg, Mor och barn.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
6d 23 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
7d
Matbord, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Gert Marcus, Utan titel.
7d
Gert Marcus, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
10 000 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
7d
Bokhylla, 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Sven Lidberg, Torghandel.
7d
Sven Lidberg, Torghandel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Olof Arén, "Blomsteräng".
7d
Olof Arén, "Blomsteräng".
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, Kina.
7d 2 tim
Bänk, Kina.
Aktuellt bud
508 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
7d 2 tim
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.