Kan inte nå servern
 
1169 föremål
Lennart Jirlow, "Mourlots tryckeri".
1d 16 tim
Lennart Jirlow, "Mourlots tryckeri".
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Allan Ebeling, "Instängd afrikan".
1d 17 tim
Allan Ebeling, "Instängd afrikan".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Axel Lind, Månskenslandskap.
1d 17 tim
Axel Lind, Månskenslandskap.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Clara Löfgren, Den gamla portalen.
1d 17 tim
Clara Löfgren, Den gamla portalen.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
David Larsson, "Abstrakt 11".
1d 17 tim
David Larsson, "Abstrakt 11".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hjalmar Grahn, Flodlandskap.
1d 17 tim
Hjalmar Grahn, Flodlandskap.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
1d 17 tim
Slagbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.