Kan inte nå servern
 
1169 föremål
Leida Rives-Elfvén, "Grått Tema".
2d 17 tim
Leida Rives-Elfvén, "Grått Tema".
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Keshan, ca. 422 x 306 cm.
2d 17 tim
Matta, Keshan, ca. 422 x 306 cm.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
2d 17 tim
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bestick, 21 st, silver, 1900-tal.
2d 17 tim
Bestick, 21 st, silver, 1900-tal.
Aktuellt bud
4 201 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
2d 18 tim
Skänk, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Heris, ca 390 x 305 cm.
2d 18 tim
Matta, Heris, ca 390 x 305 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Nain, ca 313 x 205 cm.
2d 18 tim
Matta, Nain, ca 313 x 205 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
2d 18 tim
Sängbord, ett par, samtida.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp,
2d 18 tim
Skåp,
Aktuellt bud
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sekretär, 17/1800-tal,
2d 18 tim
Sekretär, 17/1800-tal,
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Arak, 290 x 118 cm.
2d 18 tim
Matta, Arak, 290 x 118 cm.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
2d 18 tim
Byrå, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Mulberry, resegarderob, vintage.
2d 18 tim
Mulberry, resegarderob, vintage.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stolar 4 st 1960/70-tal.
2d 19 tim
Stolar 4 st 1960/70-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Philip von Schantz, Stilleben.
2d 19 tim
Philip von Schantz, Stilleben.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Philip von Schantz, Vaser och husfasader.
2d 19 tim
Philip von Schantz, Vaser och husfasader.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Arkivskåp 1950/60-tal.
2d 19 tim
Arkivskåp 1950/60-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ikon, Ryssland omkring 1900.
2d 19 tim
Ikon, Ryssland omkring 1900.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
2d 19 tim
Spegel Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
2d 19 tim
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
2d 19 tim
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
2d 19 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
2d 19 tim
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sigge Ljungberg, "Guldbröllopspar".
2d 19 tim
Sigge Ljungberg, "Guldbröllopspar".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
2d 19 tim
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sven X:et Erixson, Fiskmånglerska.
2d 20 tim
Sven X:et Erixson, Fiskmånglerska.
Aktuellt bud
11 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Inge Schiöler, Juni.
2d 20 tim
Inge Schiöler, Juni.
Aktuellt bud
13 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Kristina Jansson, "Still Life Shrine".
2d 20 tim
Kristina Jansson, "Still Life Shrine".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Johan Nobell, "The Feeder".
2d 20 tim
Johan Nobell, "The Feeder".
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
28 000 SEK
Byrå, 1930/40-tal.
2d 20 tim
Byrå, 1930/40-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
2d 20 tim
Matbord, England, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.