Kan inte nå servern
 
1125 föremål
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
1d 9 tim
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
1d 9 tim
Soffa, R.O.O.M.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
1d 9 tim
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Madeleine Pyk, "Berguv".
1d 9 tim
Madeleine Pyk, "Berguv".
Aktuellt bud
9 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
1d 9 tim
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
14 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Alice Nordin, viking.
1d 10 tim
Alice Nordin, viking.
Aktuellt bud
1 555 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bockbord, 1900-tal.
1d 10 tim
Bockbord, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fickur, savonett, 14K guld, 51 mm.
1d 10 tim
Fickur, savonett, 14K guld, 51 mm.
Aktuellt bud
13 600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ring kvarts/ametist, Monies.
1d 10 tim
Ring kvarts/ametist, Monies.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1970-tal.
1d 10 tim
Soffbord, 1970-tal.
Aktuellt bud
4 644 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
1d 10 tim
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Armbandsur, 18K guld, Facit, 18,5 mm.
1d 10 tim
Armbandsur, 18K guld, Facit, 18,5 mm.
Aktuellt bud
14 780 SEK
Utropspris
11 000 SEK
Matbord, 1800-tal.
1d 10 tim
Matbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Gallerimatta, Kelim, 397 x 87 cm.
1d 10 tim
Gallerimatta, Kelim, 397 x 87 cm.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Alfred Thörne, Stormigt hav.
1d 10 tim
Alfred Thörne, Stormigt hav.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, handbroderad Kelim, 180 x 118 cm.
1d 11 tim
Matta, handbroderad Kelim, 180 x 118 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
1d 11 tim
Byrå, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil.
1d 11 tim
Byrå, Gustaviansk stil.
Aktuellt bud
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, väska, "Dionysus".
1d 11 tim
Gucci, väska, "Dionysus".
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Louis Vuitton, armband.
1d 11 tim
Louis Vuitton, armband.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska, "Alexa".
1d 12 tim
Mulberry, väska, "Alexa".
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
1d 12 tim
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Frankrike, 1900-tal.
1d 12 tim
Taklampa, Frankrike, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hylla, 1900-tal.
1d 12 tim
Hylla, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Cassone Renässans-stil 1800-tal.
1d 12 tim
Cassone Renässans-stil 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
1d 12 tim
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Axel Lind, landskap.
1d 12 tim
Axel Lind, landskap.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Carlo Roselli, Kroginteriör.
1d 12 tim
Carlo Roselli, Kroginteriör.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Bidjar, ca 387 x 223 cm.
2d 5 tim
Matta, Bidjar, ca 387 x 223 cm.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Peshawar/Lahore, ca 249 x 189 cm.
2d 5 tim
Matta, Peshawar/Lahore, ca 249 x 189 cm.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Jorma Puranen, ”Afterimage”, 2012.
2d 5 tim
Jorma Puranen, ”Afterimage”, 2012.
Aktuellt bud
11 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Matta, sk Royal Keshan, ca 420 x 290 cm.
2d 6 tim
Matta, sk Royal Keshan, ca 420 x 290 cm.
Aktuellt bud
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Golvur, 1700-1800-tal.
2d 6 tim
Golvur, 1700-1800-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Harrie A. Gerritz, Utan titel.
2d 6 tim
Harrie A. Gerritz, Utan titel.
Aktuellt bud
1 750 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Mor med barn.
2d 6 tim
Mor med barn.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Louis Vuitton, resegarderob.
2d 6 tim
Louis Vuitton, resegarderob.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Lennart Jirlow, Bokhandlaren.
2d 6 tim
Lennart Jirlow, Bokhandlaren.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.