Kan inte nå servern
 
1183 föremål
Matta, Arak, 290 x 118 cm.
22 tim 50m
Matta, Arak, 290 x 118 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
22 tim 54m
Byrå, 1800-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, Kashan, ca 395 x 295 cm.
22 tim 58m
Matta, Kashan, ca 395 x 295 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Mulberry, resegarderob, vintage.
23 tim 4m
Mulberry, resegarderob, vintage.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stolar 4 st 1960/70-tal.
23 tim 16m
Stolar 4 st 1960/70-tal.
Aktuellt bud
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Philip von Schantz, Stilleben.
23 tim 20m
Philip von Schantz, Stilleben.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Philip von Schantz, Vaser och husfasader.
23 tim 24m
Philip von Schantz, Vaser och husfasader.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbord 1900-talets mitt.
23 tim 28m
Skrivbord 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arkivskåp 1950/60-tal.
23 tim 30m
Arkivskåp 1950/60-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Philip von Schantz, "Röda druvor".
23 tim 34m
Philip von Schantz, "Röda druvor".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ikon, Ryssland omkring 1900.
23 tim 42m
Ikon, Ryssland omkring 1900.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
23 tim 44m
Spegel Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
23 tim 46m
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
23 tim 48m
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
23 tim 50m
Dekorativ skulptur 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Julius Kronberg, copy after, "David och Saul".
23 tim 54m
Julius Kronberg, copy after, "David och Saul".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
23 tim 56m
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sigge Ljungberg, "Guldbröllopspar".
1d
Sigge Ljungberg, "Guldbröllopspar".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
1d
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar 6 st Gemla "Cattelin" sent 1900-tal.
1d
Karmstolar 6 st Gemla "Cattelin" sent 1900-tal.
Aktuellt bud
5 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sven X:et Erixson, Fiskmånglerska.
1d
Sven X:et Erixson, Fiskmånglerska.
Aktuellt bud
11 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Inge Schiöler, Juni.
1d
Inge Schiöler, Juni.
Aktuellt bud
13 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Michael Vessa, "Untitled".
1d
Michael Vessa, "Untitled".
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Kristina Jansson, "Still Life Shrine".
1d
Kristina Jansson, "Still Life Shrine".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
35 000 SEK
KG Nilson, "Skissen till väggmålning i Falun".
1d
KG Nilson, "Skissen till väggmålning i Falun".
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Johan Nobell, "The Feeder".
1d
Johan Nobell, "The Feeder".
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
28 000 SEK
Joan Carrillo, skulpturer/vaser, 2 st.
1d
Joan Carrillo, skulpturer/vaser, 2 st.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Johann Holmstedt, Vinter vid kanalen.
1d
Johann Holmstedt, Vinter vid kanalen.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gustaviansk, Spegel, sengustaviansk, tidigt 1800-tal.
1d
Gustaviansk, Spegel, sengustaviansk, tidigt 1800-tal.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1930/40-tal.
1d
Byrå, 1930/40-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
1d
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
1d
Matbord, England, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Figurin, parian, troligen Gustavsberg, 1906-26.
1d
Figurin, parian, troligen Gustavsberg, 1906-26.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
1d
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Frans Wilhelm Odelmark, "St Sebastian, Assisi".
1d
Frans Wilhelm Odelmark, "St Sebastian, Assisi".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Frans Wilhelm Odelmark, "Klosterkök".
1d 1 tim
Frans Wilhelm Odelmark, "Klosterkök".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Wilhelm Wik, "Röda strimmor".
1d 1 tim
Wilhelm Wik, "Röda strimmor".
Aktuellt bud
2 466 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Armband 18K guld, X-länk med stav.
1d 1 tim
Armband 18K guld, X-länk med stav.
Aktuellt bud
39 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
E. Girardet, "The Spinner".
1d 1 tim
E. Girardet, "The Spinner".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
1d 1 tim
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
1d 1 tim
Olof Hermelin, Fjällandskap.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lanvin, halsband/kedja.
1d 1 tim
Lanvin, halsband/kedja.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Axel Borg, Liggande älg.
1d 1 tim
Axel Borg, Liggande älg.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bordsur, Imhof, 1900-talets mitt.
1d 1 tim
Bordsur, Imhof, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
1d 1 tim
Enrico Baj, "Garofano".
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
1d 2 tim
Byrå, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, silke,  ca 125 x 61 cm.
1d 20 tim
Matta, silke, ca 125 x 61 cm.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Collier 18K guld med odlade pärlor.
1d 20 tim
Collier 18K guld med odlade pärlor.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Evert Lundquist, Stående man.
1d 20 tim
Evert Lundquist, Stående man.
Aktuellt bud
6 900 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Obelisker, ett par, 1900-tal.
1d 21 tim
Obelisker, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.