Kan inte nå servern
 
20 föremål
Ring, 18K guld och diamanter.
5d 23 tim
Ring, 18K guld och diamanter.
Aktuellt bud
750 EUR
Utropspris
950 EUR
Lars Jonsson, Två fåglar.
6d 4 tim
Lars Jonsson, Två fåglar.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Kuutti Lavonen, "Lilja".
7d 6 tim
Kuutti Lavonen, "Lilja".
Aktuellt bud
300 EUR
Utropspris
500 EUR
Kuutti Lavonen, "Aeda".
6d 4 tim
Kuutti Lavonen, "Aeda".
Aktuellt bud
570 EUR
Utropspris
600 EUR
Taklampa, 1900-talets mitt.
4 tim 24m
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.