Kan inte nå servern
 
17 föremål
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
4d 12 tim
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
4d 12 tim
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
1d 15 tim
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
10 tim 19m
Soffa, barockstil, 1940-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.