88 föremål
Skåp, Kina, omkring 1900.
2d 15 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
1d 15 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Axel Sjöberg,  "Roslagslandskap".
3d 13 tim
5 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Axel Lind, landskap.
18 tim 35m
Axel Lind, landskap.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Väggskåp, allmoge.
1d 14 tim
Väggskåp, allmoge.
5 150 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
2d 14 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bokskåp, Empire-stil, 1900-tal.
4d 18 tim
600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
14 tim 49m
1 111 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Olof Hermelin, Landskap med figur i eka.
3d 12 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
1d 13 tim
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
6d 16 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
5d 15 tim
1 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
4d 14 tim
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
1d 14 tim
Skänk, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Wilke Adolfsson, vas, graal.
2d 18 tim
Wilke Adolfsson, vas, graal.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-tal.
4d 18 tim
Byrå, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
6d 17 tim
Lådfack, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
17 tim 55m
Byrå, 1800-tal.
6 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil.
17 tim 57m
Byrå, Gustaviansk stil.
5 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
4d 16 tim
Byrå, omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Cassone Renässans-stil 1800-tal.
18 tim 29m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk/sideboard, 1900-talets mitt.
4d 18 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK