88 föremål
Skåp, Kina, omkring 1900.
2d 5 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
1d 5 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Axel Sjöberg,  "Roslagslandskap".
3d 4 tim
5 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Axel Lind, landskap.
9 tim 25m
Axel Lind, landskap.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Väggskåp, allmoge.
1d 4 tim
Väggskåp, allmoge.
5 150 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
2d 5 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bokskåp, Empire-stil, 1900-tal.
4d 9 tim
600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
5 tim 39m
1 111 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Olof Hermelin, Landskap med figur i eka.
3d 3 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
1d 4 tim
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
6d 7 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
5d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
4d 5 tim
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
1d 5 tim
Skänk, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Wilke Adolfsson, vas, graal.
2d 9 tim
Wilke Adolfsson, vas, graal.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-tal.
4d 9 tim
Byrå, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil.
8 tim 47m
Byrå, Gustaviansk stil.
5 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
8 tim 45m
Byrå, 1800-tal.
7 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
4d 6 tim
Byrå, omkring 1900.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
6d 7 tim
Lådfack, 1800-tal.
550 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Cassone Renässans-stil 1800-tal.
9 tim 19m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
IKEA, Sideboard, "Ladoga", 1960-tal.
5 tim 7m
3 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skänk/sideboard, 1900-talets mitt.
4d 9 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK