104 föremål
Arkivskåp 1950/60-tal.
1d
Arkivskåp 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jalusiskåp, 1900-talets första hälft.
1d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cassone Renässans-stil 1800-tal.
2d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Wilke Adolfsson, vas, graal.
4d 3 tim
Wilke Adolfsson, vas, graal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
1d 3 tim
Olof Hermelin, Fjällandskap.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
2d 22 tim
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
1d 3 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
6d 3 tim
Byrå, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Väggskåp, allmoge.
2d 22 tim
Väggskåp, allmoge.
5 150 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
3d 23 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1930/40-tal.
1d 2 tim
Byrå, 1930/40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets första hälft.
4d
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp Barockstil 1800-tal.
3 tim 9m
Skåp Barockstil 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
2d 23 tim
Skänk, 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, "Signum Gustavus", 1900-talets slut.
1d
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Olof Hermelin, Landskap med figur i eka.
4d 21 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Olle Bonniér, "Flisor".
1 tim 33m
Olle Bonniér, "Flisor".
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
2 tim 31m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
23 tim 57m
Sängbord, ett par, samtida.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
2d 2 tim
Byrå, 1800-tal.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
6d
Byrå, omkring 1900.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Axel Lind, landskap.
2d 3 tim
Axel Lind, landskap.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil.
2d 2 tim
Byrå, Gustaviansk stil.
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
6d
Vitrinskåp, samtida.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
23 tim 45m
Skänk, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sekretär, 17/1800-tal,
1d
Sekretär, 17/1800-tal,
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp,
1d
Skåp,
5 300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
1d
Byrå, 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
5d 23 tim
1 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
2d 23 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
1d 23 tim
1 111 SEK
Utropspris
12 000 SEK