Kan inte nå servern
 
22 föremål
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
4d 12 tim
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampa.
12 tim 52m
Bordslampa.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
3d 13 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.