Kan inte nå servern
 
21 föremål
Arne Jones, Utan titel.
6d 22 tim
Arne Jones, Utan titel.
Aktuellt bud
403 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Enrico Baj, Utan titel.
3d 22 tim
Enrico Baj, Utan titel.
Aktuellt bud
333 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jan Håfström, "Mr. Walker på Færøerne".
4d 1 tim
Jan Håfström, "Mr. Walker på Færøerne".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jean Dubuffet, , "Le Guerrier" 1958.
4d 1 tim
Jean Dubuffet, , "Le Guerrier" 1958.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ola Billgren, "Bildstod IV".
2d
Ola Billgren, "Bildstod IV".
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ola Billgren, litografier, 2 st.
6d
Ola Billgren, litografier, 2 st.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Susan Weil, Porträtt.
7d
Susan Weil, Porträtt.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.