Kan inte nå servern
 
72 föremål
Johan Nobell, "The Feeder".
2d 17 tim
Johan Nobell, "The Feeder".
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
28 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
5d 16 tim
Annika Masolle, Utan titel.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Dansande Faun.
5d 17 tim
Dansande Faun.
Aktuellt bud
3 333 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Burberry, väska.
6d 14 tim
Burberry, väska.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
2d 16 tim
Sängbord, ett par, samtida.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bestick, 21 st, silver, 1900-tal.
2d 15 tim
Bestick, 21 st, silver, 1900-tal.
Aktuellt bud
4 201 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mulberry, väska, "Alexa".
3d 19 tim
Mulberry, väska, "Alexa".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hermès, scarf, "Le Tarot".
9 tim 4m
Hermès, scarf, "Le Tarot".
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
1d 16 tim
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Praktskål på fot, omkring år 1900.
8 tim 46m
Praktskål på fot, omkring år 1900.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.