Kan inte nå servern
 
42 föremål
Bänk, 1900-tal.
23 tim 48m
Bänk, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
1d
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Nirvan Richter, fåtölj, "Länstol", Norrgavel.
2d
Nirvan Richter, fåtölj, "Länstol", Norrgavel.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
4d 22 tim
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
20 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
4d 21 tim
Soffa, R.O.O.M.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
1d 21 tim
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.