60 föremål
Fickur, savonett, 14K guld, 51 mm.
3d 4 tim
13 600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
IWC, Porsche Design, armbandsur, 32 mm.
2d 2 tim
4 500 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Armbandsur, 18K guld, Facit, 18,5 mm.
3d 5 tim
14 280 SEK
Utropspris
11 000 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm.
5d 23 tim
Omega, armbandsur, 35 mm.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordsur, Imhof, 1900-talets mitt.
2d 6 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvur, 1700-1800-tal.
4d
Golvur, 1700-1800-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK