Kan inte nå servern
 
20 föremål
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
5d
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ulla Viotti, väggrelief.
6d
Ulla Viotti, väggrelief.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.