Kan inte nå servern
 
14 föremål
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
6d 14 tim
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Evert Lundquist, "Urna".
4d 9 tim
Evert Lundquist, "Urna".
Aktuellt bud
11 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.