Kan inte nå servern
 
1196 föremål
Hermès, scarf, "Eperon d'Or".
6d
Hermès, scarf, "Eperon d'Or".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Petter Zennström, Fåglar.
6d
Petter Zennström, Fåglar.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
6d
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Brandt, Snösmältning.
6d
Carl Brandt, Snösmältning.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Viggo Johansen, Blomsterstilleben.
6d
Viggo Johansen, Blomsterstilleben.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Carl Fredrik Hill, Hästar med militär.
6d
Carl Fredrik Hill, Hästar med militär.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
6d 1 tim
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Fartygsporträtt.
6d 1 tim
Fartygsporträtt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ola Billgren, stilleben.
6d 1 tim
Ola Billgren, stilleben.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
6d 1 tim
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
6d 1 tim
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Brickor ett par Firma Svenskt Tenn.
6d 1 tim
Brickor ett par Firma Svenskt Tenn.
Aktuellt bud
333 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord sent 1900-tal.
6d 1 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Eva Löfdahl, utan titel.
6d 1 tim
Eva Löfdahl, utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HW Sörensen Fullriggare till havs.
6d 1 tim
HW Sörensen Fullriggare till havs.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Swedish Modern, Orrefors, 1940-tal.
6d 2 tim
Taklampa, Swedish Modern, Orrefors, 1940-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
6d 2 tim
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Båtmodell, 2000-tal.
6d 2 tim
Båtmodell, 2000-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
6d 2 tim
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Okänd konstnär, Läsande man.
6d 2 tim
Okänd konstnär, Läsande man.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
6d 2 tim
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Olof Ahlberg, Mor och barn.
6d 21 tim
Olof Ahlberg, Mor och barn.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.