Kan inte nå servern
 
1195 föremål
Soffa, Jio Möbler.
6d 22 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
6d 23 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sven Lidberg, Flanörer.
7d
Sven Lidberg, Flanörer.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
7d
Matbord, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
7d
Lådfack, 1800-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Axel Sjöberg, Solbelyst fjäll.
7d
Axel Sjöberg, Solbelyst fjäll.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, Kina.
7d 1 tim
Bänk, Kina.
Aktuellt bud
508 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
7d 1 tim
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
7d 1 tim
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 2000-tal.
7d 1 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
7d 2 tim
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Franco Costa, "Stand by to luff up".
7d 2 tim
Franco Costa, "Stand by to luff up".
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.