167 föremål
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
18 tim 45m
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
5d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
18 tim 23m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
19 tim 27m
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
17 tim 15m
Matbord, empire, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
5d 21 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
2d 20 tim
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil.
20 tim 35m
Byrå, Gustaviansk stil.
5 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa, Swedish Modern, Orrefors, 1940-tal.
5d 21 tim
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
1d 17 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK