Kan inte nå servern
 
635 föremål
Louis Vuitton, väska, "Alma Epi", 2014.
21 tim 4m
Louis Vuitton, väska, "Alma Epi", 2014.
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Taklampa, Swedish Modern, Orrefors, 1940-tal.
6d 1 tim
Taklampa, Swedish Modern, Orrefors, 1940-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sven X:et Erixson, Sparken.
3d 20 tim
Sven X:et Erixson, Sparken.
Aktuellt bud
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
2d 22 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Michael Vessa, "Untitled".
12m 38s
Michael Vessa, "Untitled".
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Stevie Dix, "Rebus 5".
3d 21 tim
Stevie Dix, "Rebus 5".
Aktuellt bud
17 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Carl Fredrik Hill, Hästar med militär.
6d
Carl Fredrik Hill, Hästar med militär.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.