Kan inte nå servern
 
669 föremål
Golvur, 1700-1800-tal.
4d 3 tim
Golvur, 1700-1800-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
AKAY, "Pleasure".
8m 13s
AKAY, "Pleasure".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, väska.
6d 5 tim
Burberry, väska.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fickur, savonett, 14K guld, 51 mm.
3d 8 tim
Fickur, savonett, 14K guld, 51 mm.
Aktuellt bud
13 600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Evert Lundquist, "Urna".
3d 5 tim
Evert Lundquist, "Urna".
Aktuellt bud
11 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Burberry, väska, "Grace".
3d 5 tim
Burberry, väska, "Grace".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Burberry, väska, "Paddy bag".
5d 5 tim
Burberry, väska, "Paddy bag".
Aktuellt bud
5 330 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm.
6d 2 tim
Omega, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Urna, alabaster, 1800/1900-tal.
5d 8 tim
Urna, alabaster, 1800/1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stig Blomberg, skulptur.
6d 6 tim
Stig Blomberg, skulptur.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
3d 6 tim
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
3d 9 tim
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
2d 8 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Armbandsur, 18K guld, Facit, 18,5 mm.
3d 8 tim
Armbandsur, 18K guld, Facit, 18,5 mm.
Aktuellt bud
14 280 SEK
Utropspris
11 000 SEK
Jorma Puranen, ”Afterimage”, 2012.
4d 3 tim
Jorma Puranen, ”Afterimage”, 2012.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
5d 6 tim
Sven Lundqvist, Sittande figur.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
6d 7 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
2d 6 tim
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
Aktuellt bud
2 750 SEK
Utropspris
6 000 SEK
IWC, Porsche Design, armbandsur, 32 mm.
2d 6 tim
IWC, Porsche Design, armbandsur, 32 mm.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Olof Hermelin, Landskap med figur i eka.
6d 4 tim
Olof Hermelin, Landskap med figur i eka.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordsur, Imhof, 1900-talets mitt.
2d 10 tim
Bordsur, Imhof, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bengt Lindström, Gul och blå figur.
6d 4 tim
Bengt Lindström, Gul och blå figur.
Aktuellt bud
31 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
John Munsterhjelm, skulptur.
6d 6 tim
John Munsterhjelm, skulptur.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skulptur Ostasien 1900-tal.
6d 7 tim
Skulptur Ostasien 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lennart Jirlow, "Mourlots tryckeri".
1d 5 tim
Lennart Jirlow, "Mourlots tryckeri".
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fernand Léger, "Nature Morte au Vasebleu".
1d 6 tim
Fernand Léger, "Nature Morte au Vasebleu".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Cooper & Gorfer, "Marilina with Colours".
4d 6 tim
Cooper & Gorfer, "Marilina with Colours".
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Yves Saint Laurent, väska, "Bo monogramme".
3d 6 tim
Yves Saint Laurent, väska, "Bo monogramme".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
1d 8 tim
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
7 500 SEK
Bengt Lindström, Grön figur med gula tänder.
4d 6 tim
Bengt Lindström, Grön figur med gula tänder.
Aktuellt bud
35 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.