Kan inte nå servern
 
449 föremål
Fickur, 47 mm.
6d 14 tim
Fickur, 47 mm.
Aktuellt bud
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Burberry, väska.
5d 10 tim
Burberry, väska.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Burberry, filt.
6d 14 tim
Burberry, filt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Exakt, fickur, 49 mm.
6d 14 tim
Exakt, fickur, 49 mm.
Aktuellt bud
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Burberry, väska.
12 tim 11m
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
3d 12 tim
Taburetter, ett par , 1800-tal.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karl Axel Pehrson, "Mazurka".
5d 14 tim
Karl Axel Pehrson, "Mazurka".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
4d 13 tim
Sven Lundqvist, Sittande figur.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mauritz Karström, Utan titel.
4d 14 tim
Mauritz Karström, Utan titel.
Aktuellt bud
20 000 SEK
Utropspris
32 000 SEK
Chopard, Geneve, armbandsur, 15,5 mm.
8 tim 41m
Chopard, Geneve, armbandsur, 15,5 mm.
Aktuellt bud
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
15 tim 37m
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
6d 14 tim
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
10 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skulptur, patinerad brons.
15 tim 39m
Skulptur, patinerad brons.
Aktuellt bud
2 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, De Ville, armbandsur, 23 x 27 mm.
15 tim 47m
Omega, De Ville, armbandsur, 23 x 27 mm.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
3d 12 tim
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
4d 14 tim
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
6d 15 tim
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, 1800-tal.
2d 11 tim
Skrivbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hylla, 1900-tal.
6d 13 tim
Hylla, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, 1800-tal.
11 tim 35m
Soffa, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1900-talets mitt.
4d 15 tim
Bord, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.