617 föremål
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
1 tim 58m
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Zorn, "Sommar".
3d 4 tim
Anders Zorn, "Sommar".
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
6d 1 tim
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hylla, 1900-tal.
1d 3 tim
Hylla, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-tal.
5d
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord 1900-talets mitt.
1 tim 30m
Skrivbord 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pablo Picasso, "Colombe volant (À l'arc-en-ciel)".
3d
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
3d
Tabar, Indien, 1800-tal,
3 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bockbord, 1900-tal.
1d 1 tim
Bockbord, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1800-tal.
1d 2 tim
Matbord, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
5d 1 tim
Lampbord, 1900-talets början.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Pirak, Ren på fjället.
23 tim 24m
Lars Pirak, Ren på fjället.
3 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Armband 18K guld, pansarlänk.
23 tim 30m
Armband 18K guld, pansarlänk.
18 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
6d 3 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bord, ett par, 1800-tal.
5d 1 tim
Bord, ett par, 1800-tal.
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ikon, Ryssland, 1800-tal.
3d 2 tim
Ikon, Ryssland, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Armband, 18K trefärgat guld, Italien.
2d
52 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Taklampa, Frankrike, 1900-tal.
1d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Obelisker, ett par, 1900-tal.
23 tim 2m
Obelisker, ett par, 1900-tal.
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas Ostasien 1900-tal brons.
4d
Vas Ostasien 1900-tal brons.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1800-tal.
1d 3 tim
Byrå, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
3d 3 tim
11 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
22m 15s
Skänk, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
3d
Takkrona, 1900-talets början.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
5d 3 tim
Byrå, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
1d 1 tim
14 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Bockbord, 1800-tal.
1d 21 tim
Bockbord, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
4d
Silver, 5 delar, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord med lampor. 1900-talets mitt.
1d
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
23 tim 52m
Matbord, empire, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
2d
Skåp, senbarock, 1700-tal.
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ring 18K guld med odlade pärlor.
5d 1 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
2 tim 40m
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
3d 3 tim
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK