604 föremål
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
7 tim 46m
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Zorn, "Sommar".
3d 9 tim
Anders Zorn, "Sommar".
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
6d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hylla, 1900-tal.
1d 9 tim
Hylla, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-tal.
5d 6 tim
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord 1900-talets mitt.
7 tim 18m
Skrivbord 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
3d 5 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
3 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bockbord, 1900-tal.
1d 7 tim
Bockbord, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1800-tal.
1d 8 tim
Matbord, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
5d 6 tim
Lampbord, 1900-talets början.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ikon, Ryssland, 1800-tal.
3d 8 tim
Ikon, Ryssland, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Pirak, Ren på fjället.
1d 5 tim
Lars Pirak, Ren på fjället.
3 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Armband 18K guld, pansarlänk.
1d 5 tim
Armband 18K guld, pansarlänk.
18 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
6d 9 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bord, ett par, 1800-tal.
5d 7 tim
Bord, ett par, 1800-tal.
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Armband, 18K trefärgat guld, Italien.
2d 6 tim
52 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Taklampa, Frankrike, 1900-tal.
1d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Obelisker, ett par, 1900-tal.
1d 4 tim
Obelisker, ett par, 1900-tal.
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sekretär, 17/1800-tal,
6 tim 38m
Sekretär, 17/1800-tal,
2 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
1d 8 tim
Byrå, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
3d 9 tim
11 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
2d 5 tim
Skänk, 1800-tal.
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
6 tim 10m
Skänk, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
3d 6 tim
Takkrona, 1900-talets början.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
5d 9 tim
Byrå, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
1d 7 tim
14 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Bockbord, 1800-tal.
2d 2 tim
Bockbord, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
4d 5 tim
Silver, 5 delar, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
1d 5 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
2d 6 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ring 18K guld med odlade pärlor.
5d 7 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK