606 föremål
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
5d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
6d 18 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Baotou, ca 75 x 185 cm.
3d 16 tim
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takkrona, 1900-talets andra hälft.
19 tim 26m
5 400 SEK
Utropspris
20 000 SEK