Kan inte nå servern
 
631 föremål
Matta, Baotou, ca 75 x 185 cm.
3d 22 tim
Matta, Baotou, ca 75 x 185 cm.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takkrona, 1900-talets andra hälft.
1d 1 tim
Takkrona, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.