640 föremål
Lådfack, 1800-tal.
7d
Lådfack, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
25m 55s
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas, porslin. Kina, 1900-tal.
1m 55s
Vas, porslin. Kina, 1900-tal.
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
6d 23 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, Baotou, ca 75 x 185 cm.
3d 20 tim
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takkrona, 1900-talets andra hälft.
23 tim 39m
5 200 SEK
Utropspris
20 000 SEK