623 föremål
Skänk, 1800-tal.
2d
Skänk, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
3 tim 19m
Matbord, England, 1800-tal.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk/sideboard, 1900-talets mitt.
5d 4 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
7d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
3d
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sekretär, 17/1800-tal,
1 tim 25m
Sekretär, 17/1800-tal,
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
1 tim 31m
Byrå, 1800-tal.
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Cassone Renässans-stil 1800-tal.
1d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
4d
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
1d 2 tim
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
4d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
4d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Collier 18K guld med odlade pärlor.
23 tim 29m
6 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
2 tim 39m
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
6d 4 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
6d 1 tim
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bestick, 21 st, silver, 1900-tal.
25m 26s
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Victor Vasarely, färgseriegrafi, utan titel.
3d
1 050 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
4 tim 41m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
5d
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
3d 1 tim
4 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
6d 3 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK