Kan inte nå servern
 
1158 föremål
Matta, handbroderad Kelim, 185 x 122 cm.
4d
Matta, handbroderad Kelim, 185 x 122 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Stig Blomberg, skulptur.
4d 1 tim
Stig Blomberg, skulptur.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
4d 1 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jörgen Waring, "Triangel".
4d 1 tim
Jörgen Waring, "Triangel".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skulptur Ostasien 1900-tal.
4d 1 tim
Skulptur Ostasien 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
4d 1 tim
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulla Viotti, väggrelief.
4d 1 tim
Ulla Viotti, väggrelief.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vilande odalisk.
4d 3 tim
Vilande odalisk.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Örhängen 18K vitguld med tanzaniter.
4d 23 tim
Örhängen 18K vitguld med tanzaniter.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Collier, 18K guld, tvåradigt, bismarcklänk.
4d 23 tim
Collier, 18K guld, tvåradigt, bismarcklänk.
Aktuellt bud
270 000 SEK
Utropspris
280 000 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
4d 23 tim
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
AKAY, Reason for Living.
4d 23 tim
AKAY, Reason for Living.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Frans Wilhelm Odelmark, "Klosterkällare".
5d
Frans Wilhelm Odelmark, "Klosterkällare".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
5d
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, Kashmar, ca 390 x 300 cm.
5d
Matta, Kashmar, ca 390 x 300 cm.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
5d
Bordspendyl, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
5d
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Clemens Briels, "Piece d'eau et les personages".
5d
Clemens Briels, "Piece d'eau et les personages".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Petter Zennström, "Två".
5d
Petter Zennström, "Två".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Madeleine Pyk, Staden.
5d
Madeleine Pyk, Staden.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.