1125 föremål
Matta, handbroderad Kelim, 185 x 122 cm.
4d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Stig Blomberg, skulptur.
4d 5 tim
Stig Blomberg, skulptur.
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
4d 5 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jörgen Waring, "Triangel".
4d 6 tim
Jörgen Waring, "Triangel".
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skulptur Ostasien 1900-tal.
4d 6 tim
Skulptur Ostasien 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
4d 6 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulla Viotti, väggrelief.
4d 6 tim
Ulla Viotti, väggrelief.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vilande odalisk.
4d 8 tim
Vilande odalisk.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Örhängen 18K vitguld med tanzaniter.
5d 3 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Collier, 18K guld, tvåradigt, bismarcklänk.
5d 4 tim
270 000 SEK
Utropspris
280 000 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
5d 4 tim
Anders Sandström, "Tjur".
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
AKAY, Reason for Living.
5d 4 tim
AKAY, Reason for Living.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Frans Wilhelm Odelmark, "Klosterkällare".
5d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
5d 4 tim
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, Kashmar, ca 390 x 300 cm.
5d 4 tim
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
5d 4 tim
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
5d 4 tim
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Clemens Briels, "Piece d'eau et les personages".
5d 4 tim
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK