13 föremål
Byrå, Gustaviansk stil.
21 tim 21m
Byrå, Gustaviansk stil.
5 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
20 tim 13m
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
5d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
6d 18 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK