14 föremål
Byrå, Gustaviansk stil.
2 tim 45m
Byrå, Gustaviansk stil.
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
5d
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
1 tim 37m
5 950 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
6d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, gustavianskt, 1700-talets slut.
4d
2 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK