15 föremål
Byrå, Gustaviansk stil.
2 tim 11m
Byrå, Gustaviansk stil.
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
4d 23 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
1 tim 3m
5 950 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
5d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK