11 föremål
Byrå, 1800-tal.
1d 7 tim
Byrå, 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
2d 9 tim
Byrå, 1800-tal.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
6d 10 tim
Byrå, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1930/40-tal.
1d 9 tim
Byrå, 1930/40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil.
2d 9 tim
Byrå, Gustaviansk stil.
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
1d 10 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK