Kan inte nå servern
 
29 föremål
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
21 tim 13m
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Örhängen, Gucci, 18K guld.
6d 17 tim
Örhängen, Gucci, 18K guld.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
24 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.