Kan inte nå servern
 
22 föremål
Taklampa, Italien, 1960-tal.
1d 21 tim
Taklampa, Italien, 1960-tal.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
4d 21 tim
Soffa, Frigerio, Italien.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Armband, 18K trefärgat guld, Italien.
20 tim 52m
Armband, 18K trefärgat guld, Italien.
Aktuellt bud
52 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
5d
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.