Kan inte nå servern
 
26 föremål
Lanvin, halsband/kedja.
4d 15 tim
Lanvin, halsband/kedja.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, "Empire", Lux Illuminazione.
1d 8 tim
Ljuskrona, "Empire", Lux Illuminazione.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
7d 12 tim
Taklampa, Italien, 1960-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
4d 14 tim
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.