Kan inte nå servern
 
32 föremål
Tabar, Indien, 1800-tal,
7d
Tabar, Indien, 1800-tal,
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
7d 3 tim
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Praktskål på fot, omkring år 1900.
1d 17 tim
Praktskål på fot, omkring år 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.