21 föremål
Chanel, väska, 1995.
15 tim 20m
Chanel, väska, 1995.
15 200 SEK
Utropspris
28 000 SEK
Kandelaber, silver, GEWE, Malmö 1975.
3d 12 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Staket, 3 delar, 1900-talets mitt.
1d 15 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
16 tim 22m
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?