Kan inte nå servern
 
28 föremål
Eric Grate, ”Amazonpistill".
20 tim 13m
Eric Grate, ”Amazonpistill".
Aktuellt bud
26 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
20 tim 41m
Bordslampa, omkring år 1900.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
22 tim 37m
Takkrona, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
3 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
1d 20 tim
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
5d 22 tim
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.