30 föremål
Spegel, rokokostil, 1800-talets slut.
2 tim 54m
1 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Eric Grate, ”Amazonpistill".
1d
Eric Grate, ”Amazonpistill".
26 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
1d 1 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
1d 3 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
3 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
2d
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Karmstolar, ett par, gustaviansk stil 1800-tal.
4d
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, skulptur, brons, signerad.
6d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell John Wive larsson, Liggande modell.
6d 1 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
6d 3 tim
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK