Kan inte nå servern
 
87 föremål
Skrivbord, 1800-tal.
1d 13 tim
Skrivbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
1d 13 tim
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 751 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
1d 15 tim
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
2d 15 tim
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
2d 16 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
3d 14 tim
Matbord, England, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
5d 14 tim
Slagbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
5d 14 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
5d 14 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
6d 14 tim
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.