Kan inte nå servern
Temaauktioner online
The Eclectic Collection F772
Auktion:
Helge Dahlman F782
Auktion:
Birds by Toikka – Part 2 F728
Auktion:
En privat samling handknutna bruksföremål från Persien E1309
Auktion:
Silver Linings E1279
Auktion:
Chalet Interiors E1217
Auktion:
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
117 föremål
Bordslampor, ett par, Bergboms.
1d 5 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, hardwood, sen Qingdynsti.
1d 13 tim
Bord, hardwood, sen Qingdynsti.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslystrar, ett par, 1800-tal.
2d 11 tim
Bordslystrar, ett par, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
3d 14 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa.
3d 14 tim
Bordslampa.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1800-tal.
5d 10 tim
Skrivbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.