87 föremål
Bord, jugend, 1900-talets början.
4 tim 42m
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
5 tim 4m
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
5 tim 42m
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
1d 4 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk/ Bord, 1960-tal.
1d 6 tim
Bänk/ Bord, 1960-tal.
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
1d 6 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
2d 3 tim
Bord, 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
2d 3 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
2d 5 tim
Matbord, 1960-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960 -tal.
3d 5 tim
Matbord, 1960 -tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, samtida.
3d 8 tim
Soffbord, samtida.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Interiör med dukat bord.
4d 3 tim
Interiör med dukat bord.
650 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
4d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK