28 föremål
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
1d
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Kjell John Wive larsson, Liggande modell.
5d 1 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
26m 48s
Bordslampa, omkring år 1900.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
5d 2 tim
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Okänd konstnär, skulptur, brons, signerad.
5d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar, ett par, gustaviansk stil 1800-tal.
3d
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
2 tim 22m
Takkrona, 1800-talets slut.
3 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eric Grate, ”Amazonpistill".
1m 47s
Eric Grate, ”Amazonpistill".
28 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK